Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Par banku

BluOr ir banka. Tās juridiskais nosaukums ir BluOr Bank AS. 

Zīmolu 'BluOr Bank'  izmanto kopš 2022. gada marta.

Banka darbojas atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai, un tās darbību regulē Latvijas Republikas Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK).

Banka dibināta 2001. gada 22. jūnijā.

Šobrīd BluOr Bank atrodas Latvijas lielāko TOP 6 komercbanku vidū. Vairāk par banku un tās vēsturi aicinām lasīt šeit

Bankas galvenais birojs atrodas Latvijā (Rīgā). Detalizēta kontaktinformācija ir pieejama šeit.  

Bankomāti atrodas Rīgā un Daugavpilī. Precīzas adreses ir atrodamas šeit.

Banka savus pakalpojumus nodrošina Latvijā, Baltijā,  kā arī Eiropā.

Šobrīd bankā strādā 214 darbinieku.

BluOr Bank savā darbībā ievēro Latvijas Republikas normatīvos aktus, tai skaitā Noguldījumu garantiju likumu.

Šis likums paredz, ka neatkarīgi no līdzekļu noguldīšanas dienas garantētā atlīdzība vienam noguldītājam par noguldījumu bankā ir garantētā noguldījuma apmērā, bet ne vairāk kā 100 000 EUR. Sīkāk par bankas regulējošajiem noteikumiem var izlasīt šeit

Banka darbojas SWIFT sistēmā ar kodu CBBRLV22.

2014. gadā banka ir nodibinājusi savu labdarības fondu. BeOpen galvenā darbības joma ir labdarība un atbalsts sociāli neaizsargātākajai sabiedrības daļai un bērniem ar īpašām vajadzībām. Vairāk par bankas labdarības fondu var izlasīt šeit.

Svarīga informācija par kartēm

Ar informāciju par to, kā rīkoties kartes nozaudēšanas vai zādzības gadījumos, par kartes lietošanas drošības noteikumiem, PIN koda atbloķēšanu vai mainīšanu, kā arī par Internetbankā pieejamām kartes darbības funkcijām var iepazīties sadaļā Bankas pakalpojumi – Maksājumu kartes.

MasterCard Classic īpašnieki var izņemt skaidru naudu bez maksas jebkurā bankomātā Latvijā un visā pasaulē (ieskaitot BluOr Bank bankomātus) par kopējo darījumu summu līdz EUR 500,00 noteiktā periodā (kalendārajā mēnesī); darījuma brīdī tiek rezervēta transakcijas komisijas maksa, kas tiek atcelta darījuma norakstīšanas brīdī. Tiklīdz darījumu kopsumma pārsniedz EUR 500,01, transakcijas komisijas maksa tiek rezervēta un tiek ieturēta atbilstoši spēkā esošajam bankas cenrādim. Skaidras naudas kopsumma, ko var izņemt bankomātā bez maksas, tiek aprēķināta par kalendāro mēnesi saskaņā ar darījuma datumu bankomātā.

MasterCard Gold un Business īpašniekiem skaidras naudas izņemšanas komisijas piemērojamas atbilstoši spēkā esošajam bankas cenrādim.

Par bankas konta atvēršanu

Banka piedāvā iespēju klientiem no Latvijas, Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās Zonas, Šveices vai Lielbritānijas atvērt kontu attālināti. Tas nozīmē, ka klientam vairs nav personīgi jādodas uz bankas filiāli Rīgā. Lai atvērtu bankas kontu attālināti, nepieciešams tikai interneta pieslēgums, pases vai ID kartes /uzņēmuma juridiskā pamata dokumenta skenēta kopija.

Neklātienes identifikācijas process ir vienkāršs un ērts, sīkāk par to var izlasīt šeit.

Ja tomēr ērtāk ir tikties ar bankas darbinieku klātienē, vienmēr esat laipni gaidīts BluOr Bank Klientu apkalpošanas centrā, kas atrodas Jēkaba ielā 2, Rīgā.

Jāaizpilda bankas veidlapas fiziskai vai juridiskai personai, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un juridiskām personām uzņēmuma juridiskie dokumenti.