Biežāk uzdotie jautājumi


Kā var nobloķēt maksājuma karti un kā palielināt pirkuma vai maksājuma limitu?

Šeit ir atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem no klientiem.

Internetbanka


Pieslēgšana ar BlueKey

1. Ievadīt lietotāja vārdu (username) laukā „Lietotājvārds” un nospiest “Pieslēgties”.

2. Sava viedtālruņa vai planšetdatora ekrānā saņemsiet pašpiegādes paziņojumu (push notification), pieskarieties tam, atvērsies lietotne BlueKey.

3. Pārbaudiet, vai lietotnes ekrānā “Login” norādītais identifikācijas kods atbilst internetbankas pieslēgšanās lapā norādītajam identifikācijas kodam. Ja identifikācijas kodi sakrīt, jāpieskaras pogai “Accept”.

4. Identifikācijas koda apstiprināšana notiks automātiski. Ja identifikācijas kodi nesakrīt, jāpieskaras pogai “Cancel”.


Pieslēgšana ar Digipass

1. Ievadīt savu lietotāja vārdu (username) laukā „Lietotājs” un noklikšķināt uz pogas “Pieslēgties”.

2. Ieslēgt Digipass, turot nospiestu pogu OK.

3. Ievadīt PIN kodu un nospiest taustiņu OK.

4. “Select 1. Login”. Nospiest taustiņu OK.

5. Digipass ekrānā parādīsies uzraksts “Response:” un 9 zīmju parole, ievadīt Digipass ģenerēto 9 zīmju paroli laukā „Digipass kods/Parole” un noklikšķināt uz pogas “Pieslēgties”.

Izvēlnē Uzstādījumi/SMS paziņojumi lietotājs var pieteikties SMS paziņojumu saņemšanai par maksājumu karšu darījumiem, maksājumu karšu kontos un norēķinu kontos veiktajiem darījumiem – ienākošajiem un izejošajiem maksājumiem (ar iespēju norādīt maksājuma minimālo summu), kā arī par pieejamo atlikumu. Lietotājs var norādīt vairākus tālruņa numurus un izvēlēties, uz kuru tālruņa numuru sūtīt SMS paziņojumus par konkrētā konta darījumiem.

Internetbankas darījumu dienas limitu klients var mainīt sadaļā
UZSTĀDĪJUMI - Dienas limita maiņa.

Izvēlnē Konti, Kartes sadaļā Konta pārskats ir iespējams izveidot Jūsu kontu pārskatu un saglabāt PDF, CSV, ISO 20022, FiDaViSta formātos.

Izvēlnē Kredīti sadaļā informācija par kredītlimitu tiek parādīta minimālā maksājuma summa, procenti un kopējā maksājamā summa.

Parakstīšana ar BlueKey
Pēc maksājuma izveides internetbankā un noklikšķināšanas uz Sūtīt, uz Jūsu viedierīci (tālruni vai planšetdatoru) tiks nosūtīts pašpiegādes paziņojums (push notification). Noklikšķinot uz šī paziņojuma, Jums ir jāapstiprina maksājuma nosūtīšana noteiktajā veidā: pin kods, parole vai pirksta nospiedums.


Parakstīšana ar Digipass
1. Lai saņemtu kodu maksājumu līdz 500 eiro parakstīšanai, uz digipass jāizvēlas funkcija Login.
2. Lai saņemtu kodu maksājumu virs 500 eiro parakstīšanai, uz digipass jāizvēlas funkcija Signature, jāievada maksājuma summu un saņēmēja konta numura pēdējos 9 ciparus.

 Balss paroli Jūs varat atrast izvēlnē Informācija sadaļā Paroles.

Internetbankas izvēlnē Informācija ir pieejams Cenrādis visiem bankas pakalpojumiem.

Internetbankā sadaļā Ziņojumi, izvēloties interesējošo tēmu, var nosūtīt ziņojumu bankai.

Viedtālruņa uzstādījumos atļaujiet mobilos paziņojumus (push notifications), mobilajā aplikācijā BluOr iestatījumos norādiet, par kuriem kontiem un kartēm vēlaties saņemt pašpiegādes paziņojumus (push notification).

lejupielādējiet BluOr aplikāciju no Google Play/App Store savā viedtālrunī.