Biežāk uzdotie jautājumi


Kā var nobloķēt maksājuma karti un kā palielināt pirkuma vai maksājuma limitu?

Šeit ir atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem no klientiem.

Bankas konta atvēršana


Banka piedāvā iespēju klientiem no Latvijas, Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās Zonas, Šveices vai Lielbritānijas atvērt kontu attālināti. Tas nozīmē, ka klientam nav personīgi jādodas uz bankas filiāli Rīgā. Lai atvērtu bankas kontu attālināti, nepieciešams tikai interneta pieslēgums, pases vai ID kartes /uzņēmuma juridiskā pamata dokumenta skenēta kopija.
Neklātienes identifikācijas process ir vienkāršs un ērts, sīkāk par to var izlasīt šeit.
Ja tomēr ērtāk ir tikties ar bankas darbinieku klātienē, vienmēr esat laipni gaidīts BluOr Bank Klientu apkalpošanas centrā, kas atrodas Jēkaba ielā 2, Rīgā.

Jāaizpilda bankas veidlapas fiziskai vai juridiskai personai, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), juridiskām personām - uzņēmuma juridiskie dokumenti.

Konta atvēršanas maksa privātpersonām un juridiskām personām ir atšķirīga. Juridiskām personām konta atvēršanas maksa ir no 25 EUR, atkarībā no izskatāmo dokumentu apjoma un biznesa sarežģītības. Uzņēmumu īpašniekiem un vadībai, Latvijas rezidentiem, privātais konts var tikt atvērts bez maksas. Detalizēta informācija ir izvietota Cenrādī šeit.