Mēs veicinām mūsu klientu biznesa attīstību ilgtermiņā

BluOr Bank — sistēmiski nozīmīga Latvijas banka

Uzņēmēju veidota banka biznesam


BluOr Bank 2001.gadā izveidoja četri Latvijas uzņēmēji — cilvēki, kuri gadiem ilgi bija nodarbojušies ar biznesu. Strādājot starptautiskajā tirdzniecībā, loģistikā un jūras kravu pārvadājumos, viņi lika pamatus bankai, kas efektīvi risinātu tieši šādu klientu — enerģisku un talantīgu uzņēmēju — uzdevumus.

BluOr Bank pamatā tika likta veiksmīga partnerība, un par bankas pirmajiem klientiem kļuva tās dibinātāju biznesa partneri. Sākot ar maksājumiem un beidzot ar investīcijām un kreditēšanu — savā pakalpojumu piedāvājumā vienmēr esam orientējušies uz to, ko mēs varam izdarīt labāk nekā citi. Šodien uz šo pamatprincipu turpina balstīties arī ikviens BluOr Bank darbinieks.

Tiekties uz izcilību

BluOr Bank bizness tiek būvēts uz attiecībām — katru klientu mēs pazīstam vaigā. Mūsu misija ir pastāvīgi pilnveidot mūsu risinājumus biznesam un kļūt labākiem — labākiem jums. Mūsu stāsts ir ne tikai par attīstību, inovatīvām tehnoloģijām, mūsu klientu izaugsmi, bet arī par to, kā mēs varam jums labāk pakalpot.

Neapstāties pie sasniegtā

BluOr Bank stāsts ir attīstības un izaugsmes stāsts. Mūsu specializācija ir biznesa kreditēšana un mēs saprotam, kā šo pakalpojumu padarīt izdevīgāku abām pusēm. Augošam biznesam ir nepieciešams atbalsts, un mēs to nodrošinām.

Mūsu klienti mūs izvēlas, jo:

 lēmumus mēs pieņemam rekordātri — orientējošos kredīta nosacījumus iespējams saņemt jau 24 stundu laikā;

 mums ir dziļa izpratne par vietējo uzņēmējdarbības vidi — mēs strādājam ar visu nozaru uzņēmumiem.

BluOr Bank izvēlas

  • rūpniecības uzņēmumi

  • tirdzniecības uzņēmumi

  • loģistikas kompānijas un ostu termināļi

  • nekustamā īpašuma attīstītāji

  • viesnīcas un restorāni, kā arī daudzu
    citu nozaru uzņēmumi

Paplašinām ģeogrāfiju

Savu darbību esam iesākuši ar Baltijas valstu klientu apkalpošanu, tagad mēs piedāvājam pakalpojumus visās Eiropas valstīs.

Mūsdienīgi banku pakalpojumi

Pakalpojumi tiešsaistē, mūsdienīgas tirdzniecības platformas, ērta mobilā lietotne. Konta atvēršana biznesam — 24 stundu laikā; sākotnējie kredīta nosacījumi — vienas dienas laikā.

Filiālē vai tiešsaistē

Mēs sniedzam pakalpojumus gan biznesam, gan tā īpašniekiem. Mums patīk klātienes saziņa, un mūsu pakalpojumus iespējams saņemt arī attālināti.

Attiecības, kas piešķir biznesam jaunu mērogu


Mēs veicinām Latvijas un Baltijas valstu uzņēmumu attīstību un konkurētspējas pieaugumu. Mūsu klienti nevis vienkārši izvēlas BluOr Bank produktus un pakalpojumus — viņi izvēlas mūs arī kā banku-partneri, jo ne visi biznesi iekļaujas standartizētajā kredīta pieteikuma formā.