Baltikums mobilā lietotne – banka Jūsu telefonā

2015. gada 14. oktobris

Sākot ar oktobri, Baltikums Bank saviem klientiem nodrošina iespēju izmantot mobilās bankas pakalpojumus savā viedtālrunī.

Biznesa vidē arvien aktuālāks kļūst jautājums par laika ekonomijas iespējām, tāpēc darījumu cilvēki labprātāk izmanto to finanšu iestāžu pakalpojumus, kas nodrošina iespējami funkcionālāku un drošāku attālinātās apkalpošanas sistēmu.

Mobilā aplikācija „Baltikums” nodrošina nepārtrauktu saikni ar banku – iespēju vadīt savas finanses jebkurā sev ērtā laikā un vietā, sekojot līdzi sava konta stāvoklim, veicot pārskaitījumus un maksājumus. Vienlaikus aplikācijas lietotājiem ir iespēja saņemt jaunāko informāciju par bankas produktiem un pakalpojumiem, kā arī to izmantošanas iespējām un priekšrocībām.

„Par vienu no svarīgākajiem uzskatām uzdevumu nodrošināt saviem klientiem arvien ērtāku, arvien operatīvāku un vienlaikus – arvien drošāku saziņu ar banku un darījumu veikšanu savā internetbankā,” atzīmē Baltikums Bank Informāciju sistēmu attīstības pārvaldes vadītājs Andrejs Lavrinovičs. „Sekojot līdzi nepārtrauktajai tehnoloģiju attīstībai, vienlaikus domājam gan par to, kā nodrošināt klientiem arvien ērtāku vidi biznesam, gan par to, kā optimizēt klientam nepieciešamās informācijas plūsmu, izceļot tikai būtiskāko un aktuālāko. Tā, šajā gadījumā, izmantojot mobilo aplikāciju „Baltikums”, klients vienlaikus var veikt pārskaitījumus, izdarīt ieguldījumus, slēgt darījumus, gan arī iegūt lakonisku, pārskatāmu un ērti izmantojamu informāciju par aktuālākajiem un pieprasītākajiem bankas produktiem un pakalpojumiem,” piebilst Andrejs Lavrinovičs.

Mobilā aplikācija „Baltikums” ir pieejama viedtālruņiem, kuros tiek izmantota Android operētājsistēma (vistuvākajā laikā – arī iOS). Savukārt, lai varētu izmantot mobilās aplikācijas visas priekšrocības, jābūt Baltikums Bank internetbankas lietotājam.


Ingrīda Šmite
Sabiedrisko attiecību vadītāja

THE BALTIKUMS MOBILE APPLICATION – BANKING IN YOUR TELEPHONE