BluOr Bank subordinēto obligāciju publiskā piedāvājuma rezultāti

2022. gada 30. maijs

BluOr Bank AS nenodrošināto subordinēto obligāciju pirmā laidiena publiskais piedāvājums noslēdzās 2022. gada 27. maijā.

Piedāvājumā bija līdz 7 000 nenodrošinātu BluOr Bank subordinēto obligāciju ar nominālvērtību 1 000 eiro, dzēšanu 2029. gada 1. jūnijā un fiksēto procentu likmi 7% gadā. Saskaņā ar piedāvājuma noteikumiem BluOr Bank bija tiesības palielināt vai samazināt piedāvājuma apjomu.

Piedāvājuma laikā emisijā piedalījās vairāk nekā 140 investori, parakstoties uz 4 855 obligācijām par kopējo summu 4 855 000 eiro. BluOr Bank AS valde nolēma apstiprināt piedāvājuma rezultātu. Visi parakstīšanās pieteikumi tika izpildīti.

“Neskatoties uz to, ka pieprasījums pēc obligācijām bija mazāks nekā plānots, mēs esam apmierināti ar piedāvājuma rezultātiem, it īpaši tik izaicinošos ekonomiskajos apstākļos. Mēs pateicamies visiem investoriem, kuri piedalījās. Ar šo obligāciju emisiju bankas kapitāla bāze kļūs stiprāka, kas ļaus mums attīstīties tālāk un nodrošinās biznesa izaugsmi,” atzīmē BluOr Bank Investīciju pārvaldes vadītājs Andrejs Kočetkovs.

Norēķinus plānots veikt 2022. gada 1. jūnijā.

Paredzēts, ka obligācijas tiks kotētas Nasdaq Riga Baltijas parāda vērtspapīru sarakstā.