AS BlueOrange Bank – jaunais Baltikums Bank juridiskais nosaukums

2017. gada 11. septembris

11. septembrī Baltikums Bank AS ir nomainījusi savu juridisko nosaukumu un turpmāk būs AS BlueOrange Bank. Līdz ar to ir noslēgts bankas jaunā zīmola BlueOrange ieviešanas process.

Banka ar savu jauno zīmolu BlueOrange veiksmīgi startēja 2017.gada janvārī. Piedāvājot jaunus un mūsdienīgus pakalpojumus, kā arī labākos finanšu risinājumus un individuālu apkalpošanu, 8 mēnešu laikā zīmols ir ieguvis atpazīstamību un klientu atzinību.

Vienlaikus ar jauno zīmolu banka uzsāka aktīvu pakalpojumu piedāvājumu arī Latvijas tirgū. Gan juridiskām, gan fiziskām personām izstrādāti īpaši bankas produkti un pakalpojumi. BlueOrange ir pirmā Latvijas komercbanka, kas uzsāka piedāvāt bezmaksas pakalpojumus privātpersonām, nodrošinot papildu iespēju saņemt procentus par kartes konta atlikumu un naudas atmaksu par pirkumiem degvielas uzpildes stacijās. Savukārt uzņēmumi var veikt neierobežotu eiro maksājumu skaitu Eiropā bez papildu maksas.

Banka aktīvi attīsta tehnoloģijas, kas ļauj būtiski ietaupīt laiku, cilvēku resursus un finanses, tāpēc bankas ikdienas pakalpojumu sniegšana bez maksas ir loģisks solis uz priekšu, uzskata bankas vadība.

Tāpat BlueOrange ir kļuvusi par pirmo banku Latvijā, kas dodas pie klienta. Bankas konta atvēršana vai maksājumu kartes piegāde mājās vai jebkurā citā klientam ērtā vietā un laikā – šāds pakalpojums ir jau pieejams Rīgas pilsētas robežās. Vienlaikus klientu ērtībai Jēkaba ielā 2, pašā Vecrīgas centrā ir atvērts jauns, mūsdienīgi iekārtots BlueOrange Klientu apkalpošanas centrs.

Banka ir uzsākusi īpašu klientu lojalitātes programmu BlueOrange Life, kuras ietvaros Latvijā pirmoreiz tiek piedāvāta arī naudas atmaksa jeb money back, ko jau atzinīgi novērtējuši bankas jaunie klienti.

Bankas klientiem juridiskā nosaukuma maiņa neērtības neradīs. Bankas juridisko adresi un rekvizītus šīs izmaiņas nav ietekmējušas. Tāpat BlueOrange klientiem un partneriem nav nepieciešamības pārskatīt sadarbības noteikumus vai slēgt jaunus līgumus.

Banka ir dibināta 2001. gadā. Šobrīd tā ieņem stabilu pozīciju Latvijas lielāko banku desmitniekā pēc aktīvu apjoma. Bankā strādā vairāk nekā 330 darbinieku.

Plašāk ar BlueOrange var iepazīties interneta vietnē www.blueorangebank.com

Ingrīda Šmite,

Sabiedrisko attiecību un komunikācijas pārvaldes vadītāja

ingrida.smite@blueorangebank.com