Kā droši lietot maksājumu kartes

Leo dictum erat lacus elit duis eu turpis massa. Malesuada suscipit lectus faucibus viverra volutpat habitant.

MasterCard® SecureCode™/Verified by VISA

 • Kas ir MasterCard SecureCode/Verified by VISA?

  Tas ir papildus rīks drošībai, jūsu maksājumu kartes sankcionētai izmantošanai, veicot pirkumus internetā.

 • Kā tā darbojas?

  Katru reizi norēķinoties par pirkumu vai pakalpojumu internetveikalā, MasterCard SecureCode/Verified by VISA drošības sistēma izmanto vienreizējo paroli – kodu, kuru ģenerē Digipass, vai autentifikācijas “Parole+SMS” paroli un SMS kodu. Tādējādi nodrošinot kartes lietotāja papildu autentifikāciju internetveikalos visā pasaulē.

 • Kā to lietot?

  Izmantojot MasterCard SecureCode/Verified by VISA pakalpojumu, jūs varat turpināt iepirkšanos internetā tāpat kā līdz šim. Vienīgā atšķirība ir tāda, ka pēc kartes datu ievadīšanas atvērsies MasterCard SecureCode/Verified by VISA logs, kurā tiks pieprasīts jūsu Digipass kods vai “Parole+SMS” autentifikācijas parole un SMS kods. Pēc pieprasītās informācijas ievadīšanas jūsu personas autentifikācija tiks apstiprināta, un pirkums tiks pabeigts dažu sekunžu laikā.

 • Kādas ir priekšrocības?

  • Pārdevējam nav pieejas datu apmaiņai starp Jums un banku

  • Jūsu maksājumu kartei ir papildu drošības līdzekļi.

Biežāk uzdotie jautājumi


MasterCard SecureCode/Verified by VISA – tas ir papildus rīks drošībai, jūsu maksājumu kartes sankcionētai izmantošanai, veicot pirkumus internetā.


Katru reizi, kad veiksiet pirkumu internetveikalā, Jums papildus būs jāievada autentifikācijas līdzekļa parole un/vai kods. Ja Jūsu ievadītā informācija būs pareiza, pirkums tiks apstiprināts.


Kad esat pareizi ievadījis savu autentifikācijas līdzekļa paroli un/vai kodu, iepērkoties pie e-tirgotāja, kas piedalās programmā, jūs apstiprināt, ka patiešām esat maksājumu kartes lietotājs. Ievadot nepareizu sava autentifikācijas līdzekļa paroli un/vai kodu, pirkums netiks noformēts. Ja arī kādam ir zināms jūsu kredītkartes vai debetkartes numurs, pirkumu nav iespējams veikt bez autentifikācijas līdzekļa paroles un/vai koda.


Autentifikācijas līdzekļa kods tiek ģenerēts tieši tāpat kā pieslēdzoties Internetbankai. Autentifikācijas “Parole+SMS” gadījumā, pirms SMS koda ievadīšanas, vispirms ir jāievada sava “Parole+SMS” parole. Ja izmantojiet Digipass Internetbankas autentifikācijai, tad ir jāievada Digipass ģenerēto kodu. 


Jūs varat izmantot jebkuru no savām maksājumu kartēm MasterCard, VISA vai Maestro – visas mūsu bankas maksājumu kartes ir reģistrētas MasterCard SecureCode/Verified by VISA programmā.


Visas mūsu bankas maksājumu kartes ir reģistrētas MasterCard SecureCode/Verified by VISA sistēmā.


Nav nepieciešams īpašs programmnodrošinājums, tāpēc pirkumus, ko aizsargā MasterCard SecureCode/Verified by VISA, var veikt no jebkura datora.


Kartes maiņas gadījumā kārtība par norēķiniem ar maksājumu karti interneta veikalos netiek mainīta.


Jaunā maksājumu karte automātiski tiks pieslēgta MasterCard SecureCode/Verified by VISA.


Daudzi e-tirgotāji, kas piedalās MasterCard SecureCode/Verified by VISA programmā, norāda savās vietnēs tās logotipu. Pat ja logotips nav redzams, e-tirgotājs var būt programmas dalībnieks. Šādā gadījumā maksājuma brīdī internetā jums pieprasīs jūsu autentifikācijas līdzekļa paroli un/vai kodu.


Kad jūs izmantojat MasterCard SecureCode/Verified by VISA sistēmā reģistrētu maksājumu karti, interneta vietnēs, kas piedalās e-komercijas programmā, tirgotājs, noformējot maksājumu, atpazīst jūsu MasterCard/VISA maksājumu kartes numuru.