BlueOrange darbinieki piedalās labdarības maratonā

2020.gada 29.jūlijs

No 15. maija līdz 18. jūnijam korporatīvās labdarības ietvaros BlueOrange darbinieku veselīgais dzīvesveids tika iekļauts labdarības akcijā. Banka piedāvāja darbiniekiem piedalīties labdarības maratonā — vienu mēnesi darbdienu vakaros un brīvdienās skriet, soļot, braukt ar divriteni, skrejriteni vai skrituļslidām, fiksējot veikto distanci lietotnē Endomondo. Mēneša beigās banka, izmantojot izveidoto formulu, pieveiktos kilometrus “pārkonvertēja” eiro izteiksmē, lai varētu palīdzēt apmaksāt kāju operāciju 11 gadus vecajai Katrīnai.

Katrīna ir aktīva un zinātkāra vienpadsmitgadīga meitene, kura arī labprāt sporto - nodarbojas ar ratiņtenisu. Smagās diagnozes dēļ rehabilitācijas nodarbības, operācijas, ortozes ir meitenes ikdiena. Meitenei ir nepaciešama kārtējā operācija veselības uzlabošanai.

BlueOrange labdarības akcijā kopumā piedalījās 49 bankas darbinieki, akcijas laikā kopā pievarot 11 856 kilometrus (no tiem 5417 km - kājām un 6439 km – braucot ar velosipēdu, skrejriteni un skrituļiem).