Ziemassvētkos banka dāvina prieku bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem no visas Latvijas

2017.gada 28.decembris

BlueOrange, kā sociāli atbildīga banka, klientu dāvanām paredzētos līdzekļus novirza jēgpilnām aktivitātēm ar pievienoto vērtību. Tā šajos Ziemassvētkos īpašu dāvanu ir ieguvuši gandrīz 150 īpaši bērni no visiem Latvijas novadiem.

“Šogad, jau otro reizi pēc kārtas, dāvanām iepriekš paredzētos mārketinga līdzekļus nolēmām veltīt labam darbam, un mēs ticam, ka mūsu draugi, klienti un partneri ir gandarīti par šādu kopīgu ieguldījumu. Dāvanām paredzētos līdzekļus izlietojām biedrības «Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem» svētku pasākuma rīkošanai. Tika sagādāta iespēja kopā ar rūķiem darboties radošajās darbnīcās, gatavot apsveikuma kartītes, rotājumus un dekorēt piparkūkas. Pēc aktīvās rosības radošajās darbnīcās bērni priecājās par muzikālo izrādi lieliem un maziem - „Brīnumskapis”. Pasākuma atmosfērā iejusties palīdzēja dažādi pasaku tēli un Dakteri Klauni.

Pateicībā par šo atbalstu no bērniem esam saņēmuši vairāk nekā 200 brīnišķīgus zīmējumus. Viens no tiem tika iekļauts elektroniskajā svētku apsveikumā BlueOrange klientiem un sadarbības partneriem, tādējādi izstāstot par šo iniciatīvu. Esam pārliecināti, ka arī mūsu klienti saņemtās dāvanas vietā novērtē to, ka šādā, kaut netiešā veidā, ir iesaistīti sirsnīgā labdarības akcijā,” atzīmē BlueOrange Sabiedrisko attiecību un komunikācijas pārvaldes vadītāja Ingrīda Šmite.