LNK Properties ar BluOr Bank finansējumu īstenos vērienīgu projektu Rīgas centrā

2024. gada 16. jūnijs

BluOr Bank ir apstiprinājusi finansējumu nekustamo īpašumu attīstītājam “LNK Properties” 17 miljonu eiro apmērā daudzdzīvokļu kompleksa “Heart of Hanza” celtniecībai.

“Heart of Hanza” ir daudzdzīvokļu projekts, kas atrodas Hanzas ielā 3b, starp Rīgas Kluso centru un Skanstes apkaimes biznesa kvartāliem. Kompleksā ir paredzēti 127 dzīvokļi ar platību no 49 līdz pat 350 kvadrātmetriem, ar plašām un saulainām terasēm ēkas 6. un 7.stāvā, savukārt pirmajos stāvos paredzētas 3 biroju telpas 354 m² platībā un 4 komerctelpas 1643m² platībā.

“Attīstot projektu “Heart of Hanza”, domājam par jauniem speciālistiem un ģimenēm ar bērniem, kam viss svarīgais nepieciešams rokas stiepiena attālumā. Biznesa centri, izglītības iestādes, Rīgas labākie restorāni, kultūras telpas, izklaides vietas, sporta infrastruktūra, kā arī aktīvās atpūtas iespējas – viss tikai pāris soļu attālumā. Kompleksa lielākā priekšrocība ir slēgtais pagalms, bez automašīnām, ar privātu dārzu, bērnu rotaļu laukumiem, atpūtas vietām un īpaši paredzētu vietu mājdzīvnieku rotaļām, treniņiem un ķepu mazgāšanai. Projekta pirmajā stāvā atvēlēta vieta veikaliem un kafejnīcām – elegantas beķerejas apmeklējums varēs kļūt par iecienītu rituālu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan kvartāla viesiem un ļaus ikvienam baudīt svaigi pagatavotu kafiju un tikko ceptas smalkmaizītes”, projektu raksturo “LNK Properties” valdes locekle Aleksandra Strode.


Ēka ir projektēta, ņemot vērā A klases energoefektivitātes rādītājus, kurus nodrošina iekārtu un materiālu izvēle, mezglu risinājumi un būvniecības kvalitāte. Visos dzīvokļos paredzēta apkures regulēšanas funkcija un tiks izbūvēta individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperatoru siltuma atgūšanai. Hanzas ielas fasāde būs izgaismota, ietves sakārtotas un rosīgā tirdzniecības aleja radīs drošu un sakārtotu vidi apkaimes iedzīvotājiem un pilsētas viesiem no agras rīta stundas līdz pat vēlam vakaram.

Ēku paredzēts nodot ekspluatācijā 2026. gada sākumā un kopējais projekta plānotais investīciju apjoms ir 35 miljoni eiro.


Par LNK Properties

LNK Properties ir pieredzējis attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju, biznesa centru, dzīvokļu ēku un privāto ciematu būvniecībā Latvijā.