Labdarības koncerts

2014. gada 28. decembris

Aizvadītā gada nogalē Rīgā, VEF Kultūras pilī, notika labdarības koncerts, kas iepriecināja vairāk nekā 700 rīdziniekus – gan ģimenes ar bērniem, gan seniorus. Pateicoties Baltikums Bank finansiālajam atbalstam, šis pasākums bija viens no retajiem svētku pasākumiem decembrī, kas apmeklētājiem Rīgā bija pieejams bez maksas.
Decembra nogalē teātros un koncertzālēs ik gadu notiek virkne dažādu koncertu, taču ļoti maz tādu, kuri ir pieejami ikvienam interesentam, neatkarīgi no vecuma un finansiālajām iespējām. Tāpēc apsveicama ir biedrības „Baltijas centrs” iniciatīva, šādu koncertu organizējot jau piekto gadu pēc kārtas.

Plaši apmeklētā koncerta „Apceļojot valstis un kontinentus” papildus vadmotīvs bija veidot ciešāku radošo sadarbību starp dažādu tautību kultūras darbiniekiem un kolektīviem, kuri dzīvo un strādā Latvijā. Atbalstot labdarības ideju, koncertā piedalījās gan tādi augsta līmeņa profesionāļi kā Latvijas Nacionālās Operas soliste Julianna Bavarska, jaunais komponists, pianists un improvizētājs Platons Buravickis, gan tautas deju ansamblis Ivuška, deju grupas Fokuzz un 7kvadrātā.

Dažādu žanru un tautu mūzika, dziesmas un dejas vienoja gan māksliniekus, gan skatītājus, radot lielisku svētku noskaņojumu un sniedzot patiesu prieku ikvienam svētku pasākuma dalībniekam.