BlueOrange nodrošina finansējumu “Olainfarm” attīstības projektiem

2019. gada 22. augusts

Trešdien, 21.augustā, BlueOrange un AS “Olainfarm” parakstīja līgumu par finansējuma piešķiršanu 10,5 miljonu eiro apmērā. Aizņēmums tiks ieguldīts uzņēmuma pamatlīdzekļos, vēsturisko saistību izpildē un attīstībā – pārbūvējot AS “Olainfarm” aukstumstaciju un tās inženiersistēmu siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai. Minētais projekts tiek realizēts ar Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējumu.

“Esam gandarīti, ka varam sekmēt izaugsmi un nodrošināt atbalstu vienam no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem. Vietējo uzņēmēju kreditēšana nozīmē atbalstu gan uzņēmumu attīstībai, gan darba vietu nodrošināšanai, gan valsts ekonomikas attīstībai kopumā, un to uzskatām par savu prioritāti,” atzīmē BlueOrange galvenais izpilddirektors Dmitrijs Latiševs.

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 60 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

“Lepojamies par paveikto un pozitīvo ietekmi uz uzņēmumu ilgtermiņā! Novērtējam bankas BlueOrange iesaisti, pārņemot uzņēmuma vēsturiskās saistības un sniedzot papildu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā un modernizācijā. Atbalsts ļaus mums stiprināt uzņēmuma naudas plūsmu, kas veicinās investoru un sadarbības partneru uzticību,” atzīmē Lauris Macijevskis, AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs.